Вітаю Вас Гість | RSS

Лігво Сірого Вовка

Дізнайся всю правду про вовків

Вівторок, 29.09.2020, 12:39

Про авторське право при використанні матеріалів сайту

Повнота авторських прав на всі матеріали, опубліковані на сайті CanisLupus.at.ua, за виключенням особливо обумовлених випадків, належить їх авторам, які захищені авторським правом. Автори матеріалів і джерело публікації вказуються в кінці кожного матеріалу. 

Всі матеріали можуть бути відтворені у будь-яких засобах масової інформації, на серверах мережі Інтернет або на будь-яких інших носіях без будь-яких обмежень за обсягом і термінах публікації. Цей дозвіл рівною мірою поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти та сторінки мережі Інтернет. Умовою передруку та ретрансляції є посилання на першоджерело для телеканалів, радіостанцій, газет і журналів, та гіпер-посилання і посилання на першоджерело для сайтів і сторінок мережі Інтернет. Попередньої згоди на передрук з боку видавців чи авторів сайту не потрібно.

Цей дозвіл не може бути поширений на ті матеріали, які  розміщені у нас по спеціальному дозволу. З питань передруку цих матеріалів варто звертатися безпосередньо до їх авторів.

Всі графічні матеріали, що використовуються на сайті CanisLupus.at.ua, розміщені по спеціальному дозволу правовласників. Допускається вільне копіювання і некомерційне використання даних матеріалів. Єдиною умовою копіювання і використання даних матеріалів являється розміщення посилання на CanisLupus.at.ua як на джерело публікування даних матеріалів.

У всіх інших вападках використання графічних матеріалів та ілюстрацій дозволяється при умові розміщення посилання на CanisLupus.at.ua.

Зразки посилань або баннерів проекту CanisLupus.at.ua ви можете взяти в розділі Інформація про сайт.